Liber-áldemokrácia


A ránk kényszerített "liberális demokrácia" egy hazug rendszer, amit inkább csak liber-áldemokráciának lehet nevezni. A liberalizmusnak nevezett eszmének manapság elterjedt változata egy rendkívül káros eszme, amely az egyéni és egyes kisebbségek érdekeinek és jogainak alárendeli a társadalmi és nemzeti közösségek érdekeit és jogait, és eljelentékteleníti az egyének és a kisebbségek felelősségét és kötelezettségeit az egész társadalom és a nemzet iránt. Továbbá, ez a liberális eszme nem tesz különbséget egy ország őshonos népessége és a később oda betelepült idegen népcsoportok között sem. A liberális demokrácia bizonyos kisebbségek nézeteit, követeléseit, és érdekeit - amelyek ellenkeznek a többségi őshonos társadaloméival - rá kényszeríti az egész társadalomra. Hogy mennyire elfajult a liberális demokrácia, azt talán semmi sem bizonyítja jobban, mint hogy a bűnözők több jogvédelemet élveznek mint az ártatlan áldozatok. Ennek még szélsőségesebb megnyilvánulása Magyarországon az ún. "megélhetési bűnözés" bal-liberális fogalom, amely gyakorlatilag megengedi a lopást.

Ami még károsabbá teszi a liberális demokráciát, az a fennálló haszon-központú ("profit-orientált") világméretű ("globalizált") tőkés piacgazdaság amely az embereket és minden emberi értéket tulajdonképpen lealacsonyít megvásárolható árúcikkek szintjére. A liberalizmus társadalom- és nemzet-bomlasztó erkölcs-romboló eszmerendszerét, a demokrácia által nyújtott egyéni és kisebbségi jogokat, és a "globalizált" tőkés piacgazdaságot bizonyos érdekcsoportok kihasználják arra, hogy hatalmukba kerítsék egyes országok gazdasági, politikai, és tömegtájékoztatási irányítását ("háttérhatalom"). A "liberális demokráciát" és a "globalizációt" tehát idegen gyarmatosításra használják, hogy a gyarmatosított országon belül ne legyen egy erős és egységes nemzet és nemzeti kormány, hanem csak helytartó kormányok, és egy nemzeti és közösségi tudatnélküli, külföldi vállalatoknak vagy tulajdonosoknak éhbérért dolgozó, saját tulajdonától megfosztott, félretájékoztatott és kiszolgáltatott idegen termékeket fogyasztó tömeg. A "liberális demokráciát" és a "globalizációt" kihasználva, a politikai, gazdasági és társadalmi ellentétek gerjesztésével és szításával (oszd meg és uralkodj), a hatalmat megragadó érdekcsoportok tartják Magyarországot idegen gyarmati uralom alatt. Magyarország gyarmati állapota nyilvánvaló: az idegen tőke felvásárolja az országot, mivel árulók akadnak bőven, és adósságcsapdába kerítette az államot, a magyarok munkájából és jövedelméből származó haszon, kamat, és adóbevétel jelentős részét külföldi vállalatok és bankok, illetve bizonyos magyarországi kisebbségeket képvíselő élősködő és bűnöző érdekcsoportok és az őket kiszolgáló hazaáruló kormányok vágnak zsebre, miközben folyik a szellemi gyarmatosítás az idegen szennykultúra terjesztésével, és egyre több idegent kell Magyarországnak befogadni és eltartani.

© HUNMAGYAR.ORG
Vissza